EN CZ Archiv Přihlášení Vstupenky online

Registrace odborného návštěvníka

KDO

Knihovník, překladatel, literární agent, ilustrátor, tiskař a každý, kdo je s knihami pracovně svázán.

KDY

Uzávěrka registrace odborného návštěvníka 31. 3. 2023.

PROČ

Získáte zvýhodněnou vstupenku na celou dobu konání veletrhu, Katalog vystavovatelů, Katalog doprovodných programů, přístup k internetu s možností využití jednacích míst v Obchodním centru , heslo pro wi-fi připojení zdarma.

JAK

Registrujte se jako odborný návštěvník tím, že níže vyplníte přihlášku online nebo si ji stáhnete ve wordu a zašlete ji na info@svetknihy.cz. Na případné dotazy odpoví Andrea Tachecí: 602 590 888.

Přihláška odborného návštěvníka

Vyplňte online registraci odborného návštěvníka ve formuláři níže.

Nebo si stáhněte přihlášku ve wordu úplně dole, vyplňte ji a odešlete na email info@svetknihy.cz 

Na základě registrace Vám na e-mailovou adresu uvedenou v přihlášce zašleme potvrzení o jejím přijetí a další informace týkající se Vaší účasti na veletrhu.

Jako odborný návštěvník máte možnost využít prostor Obchodního centra pro pracovní schůzky a odborná setkání. 

Registrace odborného návštěvníka
permanentní vstupenka s bonusy

Svět knihy Praha 2024
23.—26. května 2024, Výstaviště Praha

Uzávěrka přihlášek: 31. 3. 2024


Odborný návštěvník

Firma

Obor *

Rezervace místa v Tiskovém středisku

V Tiskovém středisku je prostor vyhrazený pro jednání a setkávání odborníků z domova i zahraničí. V příjemném prostředí s profesionálním zázemím můžete jednat se svými partnery, navazovat profesní kontakty. Pro registrované odborné návštěvníky je rezervace jednacího místa na danou hodinu zdarma s možností využití internetového připojení.

* Povinná pole.

Informace o zpracování osobních údajů je dostupná na webu www.svetknihy.cz.

Podmínky registrace

Na základě registrace Vám emailem zašleme pokyny k platbě. Platbu doporučujeme učinit předem, možná je však i platba v hotovosti na místě. Průkaz odborného návštěvníka si pak budete moci vyzvednout přímo v prostorách veletrhu spolu s informacemi a materiály, vyhnete se tak zcela frontám u pokladen. Hlavní vstup bude Bruselskou bránou, cesta bude označena pro snadnou orientaci.

Registrace odborného návštěvníka je určena všem pracovníkům v knižním a literárním průmyslu a přidružených oborech. Napomáhá k navázání vzájemných odborných a obchodních kontaktů mezi návštěvníky a vystavovateli knižního veletrhu a literárního festivalu Svět knihy Praha. Obchodní centrum je umístěno v samostatném pavilonu u hlavního vstupu do areálu (Bruselská brána) v prostoru pod Maroldovým panoramatem. Poskytuje tak zázemí pro registrované odborné návštěvníky, nabízí mj. vhodné prostředí pro avizované obchodní schůzky, volný přístup k internetu, informační služby hostesky. V těsné blízkosti je i Profesní fórumkde je organizován program pro profesionály po celé čtyři dny trvání akce a Tiskové středisko. Vzniká tak ucelený prostor zaměřený na potřeby a zájmy odborné veřejnosti.

Registrovaný odborný návštěvník veletrhu získá spolu s koupí průkazu odborného návštěvníka v hodnotě 300 Kč následující výhody:

  • volný vstup po celou dobu trvání akce
  • Katalog vystavovatelů 
  • Katalog doprovodných programů
  • možnost rezervace a využití jednacího místa v Obchodním centru 
  • přístup k internetu v Obchodním centru po celou dobu veletrhu
  • heslo pro wi-fi připojení zdarma 
  • kávu nebo čaj v prostorách Obchodního centra