EN CZ Archiv Přihlášení Vstupenky online

Obchodní centrum bude během konání knižního veletrhu Svět knihy Praha 2021 umístěno na balkoně v pravém křídle Průmyslového paláce. Pokud jste vystavovatelé nebo odborní návštěvníci, můžete využít našich služeb a zarezervovat si v Obchodním centru stůl pro svou pracovní schůzku. 

Rezervaci pro Vás ráda udělá a na případné dotazy odpoví Andrea Tachecí: info@svetknihy.cz, 602 590 888.

Obchodní centrum je umístěno v blízkosti Profesního fóra, kde probíhají po celou dobu veletrhu odborné programy. Jejich přehled bude zveřejněn společně s celým programem literárního festivalu na těchto webových stránkách.

Obchodní centrum nabízí

Tiché, příjemné prostředí stranou ruchu veletrhu, které odborné veřejnosti umožňuje setkat se se svými stálymi i novými kontakty a projednávat potenciální obchodní dohody.

Obchodní centrum je také místem s nabídkou titulů k prodeji práv. Zprostředkovává tedy příležitost k diskusi o mezinárodních otázkách autorských práv s profesionály z českého knižního trhu stejně jako se zahraničními odbornými návštěvníky.

Poskytuje příležitost setkat se s širokým okruhem profesionálů českého knižního trhu, například s nakladateli, literárními agenty, distributory, knihkupci a dalšími.

Obchodní centrum umožňuje odborným návštěvníkům využít stůl k jednání za velmi přátelskou cenu, a nabízí tak nenákladný způsob k rozvoji podnikání.

K dispozici je přístup k internetu zdarma pro pohodlný kontakt se svou kanceláří.

Pre-marketing a podpora B2B; můžeme pomoci s doporučením vhodných kontaktů v rámci českého knižního trhu a s naplánováním schůzky ještě před veletrhem.

Česky a anglicky mluvící asistenti pracující na veletrhu v Obchodním centru mohou odkázat na relevantní nakladatele a pomoci s naplánováním schůzky během veletrhu.

Jak si zarezervovat místo

Vystavovatelé nás mohou v případě zájmu kontaktovat na info@svetknihy.cz /Andrea Tachecí a domluvit si konkrétní termíny.

I jako odborný návštěvník si můžete zarezervovat stůl na určitý den a čas. Stačí vyplnit přihlášku odborného návštěvníka.

Místo je určeno výhradně na obchodní schůzky a není přístupné veřejnosti.

Přehled titulů k prodeji práv

Obchodní centrum vystavuje zahraniční tituly, jejichž práva jsou dostupná k zakoupení. Kontakt a další informace získáte u služby Obchodního centra. 

Obchodní centrum

Pracovní schůzky

Svět knihy Praha 2021

Pracovní schůzky

Obchodní kontakty

Svět knihy Praha 2021

Obchodní kontakty

Prodej práv

Svět knihy Praha 2021

Prodej práv

Statistiky

Českému knižnímu trhu se daří; počet vydaných knih na obyvatele řadí Českou republiku mezi přední světové národy v oblasti knižní produkce s 15 100 novými tituly vydanými v roce 2019 -

včetne 6 076 titulů beletrie a 2 716 dětských knih.

Podrobné informace poskytnou Zprávy o českém knižním trhu

Více

Poslední ročník knižního veletrhu přilákal 461 vystavovatelů a uspořádal 214 stánků z 31 zemí a regionů. Přišlo 51 000 návštěvníků, z nichž 481 bylo registrovaných odborných návštěvníků a 263 akreditovaných novinářů.