EN CZ Archiv Přihlášení Vstupenky online

Obchodní centrum bude během konání knižního veletrhu Svět knihy Praha 2022 umístěno v samostatném pavilonu u hlavního vstupu do areálu (ze Stromovky). Pokud jste vystavovatelé nebo odborní návštěvníci, můžete využít našich služeb a zarezervovat si v Obchodním centru stůl pro svou pracovní schůzku. 

Rezervaci pro Vás ráda udělá a na případné dotazy odpoví Andrea Tachecí: info@svetknihy.cz, 602 590 888.

Obchodní centrum je umístěno v blízkosti Profesního fóra, kde probíhají po celou dobu veletrhu odborné programy. Jejich přehled bude zveřejněn společně s celým programem literárního festivalu na těchto webových stránkách.

Obchodní centrum nabízí

Tiché, příjemné prostředí stranou ruchu veletrhu, které odborné veřejnosti umožňuje setkat se se svými stálymi i novými kontakty a projednávat potenciální obchodní dohody.

Obchodní centrum je také místem s nabídkou titulů k prodeji práv. Zprostředkovává tedy příležitost k diskusi o mezinárodních otázkách autorských práv s profesionály z českého knižního trhu stejně jako se zahraničními odbornými návštěvníky.

Poskytuje příležitost setkat se s širokým okruhem profesionálů českého knižního trhu, například s nakladateli, literárními agenty, distributory, knihkupci a dalšími.

Obchodní centrum umožňuje odborným návštěvníkům využít stůl k jednání za velmi přátelskou cenu, a nabízí tak nenákladný způsob k rozvoji podnikání.

K dispozici je přístup k internetu zdarma pro pohodlný kontakt se svou kanceláří.

Pre-marketing a podpora B2B; můžeme pomoci s doporučením vhodných kontaktů v rámci českého knižního trhu a s naplánováním schůzky ještě před veletrhem.

Česky a anglicky mluvící asistenti pracující na veletrhu v Obchodním centru mohou odkázat na relevantní nakladatele a pomoci s naplánováním schůzky během veletrhu.

Jak si zarezervovat místo

Vystavovatelé nás mohou v případě zájmu kontaktovat na info@svetknihy.cz /Andrea Tachecí a domluvit si konkrétní termíny.

I jako odborný návštěvník si můžete zarezervovat stůl na určitý den a čas. Stačí vyplnit přihlášku odborného návštěvníka.

Místo je určeno výhradně na obchodní schůzky a není přístupné veřejnosti.

Přehled titulů k prodeji práv

Obchodní centrum vystavuje zahraniční tituly, jejichž práva jsou dostupná k zakoupení. Kontakt a další informace získáte u služby Obchodního centra. 

Obchodní centrum

Pracovní schůzky

Svět knihy Praha 2022

Pracovní schůzky

Obchodní kontakty

Svět knihy Praha 2022

Obchodní kontakty

Prodej práv

Svět knihy Praha 2022

Prodej práv