EN CZ Archiv Přihlášení Vstupenky online

Medailon hosta

Jenny Colganová

*1972 
Jenny Colganová se narodila v Prestwicku ve Skotsku a vystudovala Edinburskou univerzitu. Pracovala ve zdravotních službách, přivydělávala si jako kreslířka komiksových příběhů a vystupovala jako sólová komička. V roce 2010 napsala svou první knihu Amanda’s Wedding (Amanda se vdává) a od té doby se věnuje psaní humorných romantických románů, které oslovují zejména současné mladé moderní ženy. V roce 2013 vyhrála její kniha Rosiin sladký krámek snů (Argo) cenu za nejlepší romantický román roku udílenou Asociací autorů romantických románů. Věnuje se také tvorbě sci-fi. Je autorkou jedné řady oblíbeného seriálu Dr. Who. Romantické příběhy Pět set mil od tebe, Vánoce v knihkupectví, Kavárnička na pobřeží aj., odehrávající se v prostředí malebných krámků, kavárniček a zastrčených knihkupectví, hltají čtenářky z celého světa. 
foto Kajsa Charlotta Goransson 

 Jenny Colganová

Program hosta

Báječné setkání s Jenny Colganovou

Svět knihy Praha 2024

16:00 - 16:50

Nakladatelství Argo

Čeština, Angličtina

Skotská spisovatelka Jenny Colganová píše romantické příběhy odehrávající se v prostředí malebných krámků, kavárniček a zastrčených knihkupectví, které hltají...

Sobota, 25. 5. 2024

Jenny Colganová – autogramiáda

Svět knihy Praha 2024

17:00 - 17:25

Nakladatelství Argo

Skotská spisovatelka Jenny Colganová vám podepíše romantické příběhy odehrávající se v prostředí malebných krámků, kavárniček a zastrčených knihkupectví.

Sobota, 25. 5. 2024